mbylle
Shërbimi për klientë 049 66 33 11

Florza online shop

Qendra e thirrjeve 24/7
+386 49 66 33 11

Klientët ekzistues

Kam harruar fjalëkalimin

or
Nga klientët tanë
"Jam shume e knaqur me punen e Forza.com, porosija eshte kryer me shume sukses. Jam shume e lumtur qe Florza.com na jep kete mundesi qe t`i bejme te lumtur personat qe i kemi per zemer."

Kosovare Zeneli
Kosovo Gifts - Preferred Delivery Partner
Kosovo

Përvjetorë

Ditëlindje

Urime ditëlindjen!
49.00 €
shiqo
Fluturime me paragllajd mbi Prizren
60.00 €
shiqo
Dëshirë e plotësuar
40.00 €
shiqo
Urime ditëlindjen!
8.00 €
shiqo

Urime

Rafaello Dashuri
5.00 €
shiqo
Zgjedh aventurën tënde
45.00 €
shiqo
Orhide vjollce
30.00 €
shiqo
Rafaello Dashuri
7.00 €
shiqo
Ferrero Dashuri
5.00 €
shiqo
Buqetë mikse ditore
22.00 €
shiqo
Dashuri e shkëlqyer
70.00 €
shiqo
Gëzim dhe buzëqeshje
40.00 €
shiqo
9 Trendafile te kuq
22.00 €
shiqo
Ëmbëlsira ime
49.00 €
shiqo
Çoko-koko Leonidas 800gr
40.00 €
shiqo
Arushi i bardhë - Të dua
8.00 €
shiqo
3 Trëndafilë në vazo & arush
24.00 €
shiqo
Mbreteresha kuqe
9.00 €
shiqo
2 Bajadera
2.50 €
shiqo
Dashuri e kuqe - 100 Trëndafilë të kuq
220.00 €
shiqo

Dhuratë biznesi

Orhide roze
30.00 €
shiqo

Dashuri & Romancë

Të dua përgjithmonë!
32.00 €
shiqo

Mirëseardhje bebeve

Arushi blu me zemër
10.00 €
shiqo
Arushi roze me zemër
10.00 €
shiqo
Orhide e bardhë
30.00 €
shiqo

Shën Valentini

Romance and Snuggles
17.00 €
shiqo
Urime Shën Valentini
57.00 €
shiqo
Perqafime te embla
32.05 €
shiqo
Byzylyk
105.00 €
shiqo
Buqetë unike trëndafilësh
2.50 €
shiqo
Varëse Oliver Weber
179.00 €
shiqo

Pashkët

8 marsi

Qafore Oliver Weber
55.00 €
shiqo
Mbrëmje e paharueshme për princeshën tuaj
40.00 €
shiqo
Varëse Oliver Weber
75.00 €
shiqo
Puthje dhe përqafime
40.00 €
shiqo
Leonidas Pako - 250 gr
15.00 €
shiqo
Urime dhe gëzime
50.00 €
shiqo
Shportë frutash e shoqëruar me verë roze
45.00 €
shiqo
Dashuri e ëmbël - shije e trefishtë
30.00 €
shiqo
Varëse Oliver Weber
125.00 €
shiqo
Varëse Oliver Weber
55.00 €
shiqo
Dashuri dhe pasion
30.00 €
shiqo
Dashuri e lavdishme
55.00 €
shiqo
Dashuri Roze
45.00 €
shiqo
Valentine`s Heart - small - 300 gr
35.00 €
shiqo
Orhide dhe çokolatë Leonidas - 250 gr
42.00 €
shiqo
Llojllojshmëri çokolatash - 500 gr
30.00 €
shiqo

Funerale

Mirë se erdhët në Florza.com

Dërgimi i dhuratave nuk ka qenë asnjëherë më i lehtë. Florza.com ofron asortiman të gjërë të dhuratave si: lule, çokolata, verëra dhe dhurata tjera, për raste si: ditëlindje, përvjetorë, urime, lindje e bebeve, shën Valentin, 8 mars dhe çdo ngjarje tjetër do të gjeni dhuratën perfekte tek ne.

Të gjithë klientët tanë janë shumë të rëndësishëm, prandaj stafi ynë është plotësisht i dedikuar që të bëjë përvojën tuaj të veçantë, dhe kjo është arsyeja se përse ne nuk kursejmë asgjë për të bërë përvojën tuaj të dhuratës të paharrueshme.
 
Dërgesat

Ne në Florza.com besojmë në magjinë që shkakton dhurata dhe fuqishëm besojmë se pikërisht koha e pranimit të dhuratës është ajo që e shkakton këtë magji, prandaj për çdo dhuratë ne i angazhojmë të gjitha resurset e nevojshme ashtu që dhurata të dorëzohet në kohën e caktuar dhe në vendin e caktuar. Ne ju garantojmë që çdo dhuratë nga Florza.com do të arrijë tek të dashurit tuaj në datën e përcaktuar nga ju.

Florza ofron dërgimin e dhuratave në ditën e ardhshme prej ditës së porosisë dhe për këtë keni garancionin tonë. Ndërsa për kërkesat tuaja për dorëzim të dhuratës në ditën e njejtë ju lusim të kontaktoni shërbimin tonë për klientë: 049 66 33 11


Security Certificate
This site uses a GeoTrust's RapidSSLCopyright © 2013 - 2016 Florza.com  |  Kushtet e përdorimit dhe privaciteti
Rr. Rexhep Luci 13/7, 1000 Prishtinë, Kosovë; CC:+38649663311; info@florza.com
Dërgoni lule dhe dhurata më të dashurve tuaj, në tërë territorin e Kosovës.
Florza.com - 100% kënaqësi e garantuar